قوانین و مقررات

Bourjois Max Mascara

Bourjois Max Mascara
ریمل­ های حجم دهنده دارای مواد نایلونی یا الیاف ابریشمی مصنوعی
خاصیت تقویت کنندگی

۵۵۰,۰۰۰ ریال
محصولات مرتبط

کد بهداشت: ۱۸۲۵۰۶۵۱۴۰۱۰

ریمل­ های حجم دهنده دارای مواد نایلونی یا الیاف ابریشمی مصنوعی هستند که باعث پرپشت شدن و افزایش طول مژه ­ها می­شوند. برند بورژوآ مدل volume glamour max همچنین حاوی موم طبیعی است که موجب انعطاف پذیری مژه ­ها می­شوند و مناسب مژه­ های حساسند.

رنگ مشکی آن موجب می­شود مژه­ ها پرپشت ­تر به نظر برسند و برس گرد مانند آن سبب حجم دهی بیشتر می­شود. ماندگاری بالای این محصول و خاصیت تقویت کنندگی علاوه بر فرم دهی موجب شده است که این نمونه از برندهای معروف بازار باشد. خانمهای علاقمند به آرایشگری و کسانی که به طور حرفه ­ای آرایشگری می­کنند. این برند را از فروشندگان درخواست می­کنند. تولید انواع برندها موجب نشده است که استفاده از این محصول روند کاهشی داشته باشد و این محصول توانسته است به سبب کیفیت بالا و توجه به خواست مشتری همچنان جایگاه خود را در بین سایر برندها حفظ کند.

مدل بورژوا را در آرایش روزانه، در محل کار و در مهمانیها استفاده کنید و متفاوت و جذاب به نظر برسید. کافی است فقط یک دور به طور کامل برس ریمل را روی مژه­های خود بکشید و اثر آن را مشاهده کنید. ریمل بورژوآ محصول دائمی میزهای آرایشی شخصی و سالنهای زیبایی است و برای مراسمات خاص و مهم تقاضا می­شود.

با استفاده از این محصول در روز جشن ازدواج خود از ثبات و جلوه ­ی آن بر روی مژه ­های خود اطمینان داشته باشید و نگران پخش یا محو آن در طول روز نباشید. این محصول را استفاده کنید و متفاوت­تر خاص­تر و جذابتر از همه به نظر برسید.

تماس: خیابان سپه، روبروی مسجد جامع، فروشگاه پارمیس 01344551503

No reviews yet.