قوانین و مقررات

پالت کانسیلر مستر کمو میبلین Maybelline

پالت کانسیلر مستر کمو میبلین Maybelline
۶ رنگ متفاوت و کاربردی برای اصلاح رنگ صورت و هایلایت پوست در یک پالت
پوشش دهی بسیار بالای لکه‌ها، قرمزی‌ها و سیاهی‌های پوست
بافت نرم و کرمی مناسب برای انواع پوست از خشک تا چرب

۹۰۰,۰۰۰ ریال
محصولات مرتبط

۶ رنگ متفاوت در یک پالت
اصلاح‌کننده رنگ پوست
شامل دو رنگ هایلایتر
مناسب انواع پوست
بافت نرم و کرمی
دارای اپلیکاتور
پالت کانسیلر مستر کمو میبلین Maybelline یک پالت کامل برای اصلاح رنگ پوست است. در داخل این پالت یک اپلیکاتور برای استفاده بهتر از کانسیلر قرار گرفته و دو عدد از رنگ‌های این پالت مناسب هایلایت کردن گونه است.
معرفی محصول
با پالت کانسیلر مستر کمو میبلین Maybelline متفاوت باشید!
اصلاح رنگ‌های پوست یکی از مراحل مهم یک آرایش صورت حرفه‌ای است مخصوصاً اگر بر روی پوست نقاط تیره و یا لکه وجود داشته باشد. پالت کانسیلر مستر کمو میبلین Maybelline یک کانسیلر متفاوت نسبت به نمونه‌های موجود در بازار است که کارایی بسیاری دارد. این پالت تمامی اصلاحات لازم در رنگ پوست را برای شما انجام می‌دهد و پوشش دهی فوق‌العاده‌ای دارد.

شاخصه‌های پالت کانسیلر مستر کمو میبلین Maybelline
۶ رنگ متفاوت و کاربردی برای اصلاح رنگ صورت و هایلایت پوست در یک پالت
پوشش دهی بسیار بالای لکه‌ها، قرمزی‌ها و سیاهی‌های پوست
بافت نرم و کرمی مناسب برای انواع پوست از خشک تا چرب
اپلیکاتور حرفه‌ای دوسر برای استفاده بهتر از پالت
پخش بسیار خوب بر روی پوست و ایجاد جلوه طبیعی
نحوه استفاده از پالت کانسیلر مستر کمو میبلین Maybelline
در ابتدا جالب است بدانید که یک اپلیکاتور دو سر در داخل بسته کانسیلر مستر کمو وجود دارد که می‌توانید از آن برای زدن کانسیلر بر روی پوست استفاده نمایید. در قدم اول برای استفاده از پالت کانسیلر master camo میبلین ، رنگ سبز را بر روی قسمت‌های قرمز پوست مانند اطراف پره‌های بینی بزنید و از رنگ زرد برای محو کردن تیرگی زیر چشم استفاده نمایید. دورنگ میانی موجود در این پالت، یعنی رنگ نارنجی و هلویی را برای برطرف کردن لکه‌های پوست و ایجاد تیره و روشن بر روی پوست بزنید. دورنگ آخر پالت مستر کمو، هایلایترهای این پالت هستند که یکی از آن‌ها دارای جلوه طبیعی و دیگری جلوه‌ی براق دارد. از این دورنگ هایلایتر نیز در پایان برای روشن نمودن قسمت‌هایی مانند استخوان گونه و نوک بینی استفاده کنید.

در پایان چرا پالت کانسیلر مستر کمو میبلین Maybelline را بخریم؟
پالت کانسیلر مستر کمو، یک پالت کاملاً حرفه‌ای است که کیفیت بالایی دارد. با تهیه این پالت، تمامی رنگ‌های کانسیلر موردنیاز برای آرایشتان را یکجا در اختیار خواهید داشت به‌علاوه این‌که از دورنگ هایلایتر نیز بهره‌مند خواهید بود. خرید این پالت کانسیلر از سایت فروشگاه اینترنتی لوازم‌آرایشی مدیاژ امکان پذیر است.

تماس: خیابان سپه، روبروی مسجد جامع، فروشگاه پارمیس 01344551503

No reviews yet.